Ви можете записатися
до нас на прийом зателефонувавши,
+38 044 221-56-45
+38 093 022-22-33
+38 066 574-57-57
або залишити заявку.
Так сталося що ви завагітніли, але ця вагітність є небажаною, або виношування вагітності протипоказане лікарями. Перше питання яке постає перед нами – це який зробити аборт? Адже зараз дуже велика кількість різновидів абортів, а також медичних показань та протипоказань до них. До різновидів абортів відносяться:
Кожен із цих видів абортів – це великий стрес для організму жінки. Можливі також ускладнення, наприклад: неповний аборт, пошкодження або навіть розрив стінки матки, дуже болісні відчуття внизу живота, неможливість завагітніти в подальшому, а також велика психологічна травма для кожної жінки. Особливо небезпечним є перший аборт. Тому до вибору такого аборту потрібно поставитися дуже уважно. Найбільш безпечним вибором буде, зробити вакуумний аборт, або як його називають міні-аборт.
Міні-аборт – це аборт який проводять в амбулаторних умовах, він не займає багато часу (5-7 хвилин), під час вакууму можна використовувати місцеву анестезію, і він є найменш травматичним для жінки. Його проводять за допомогою зонда та вакуумного відсмоктувача. Після місцевого, або загального наркозу, в порожнину матки вводять зонд, до нього прикріплюють трубку від відсмоктувача, внаслідок чого в порожнині матки утворюється від’ємний тиск і плідне яйце самостійно відторгнеться в якій би частині матки воно не знаходилось. Але слід пам’ятати про те що зробити вакуум можна лише до 5 тижнів вагітності, якщо жінка знаходиться на більш пізніх термінах вагітності, зробити вакуумний аборт вже неможливо. Після вакууму жінка знаходиться деякий час під контролем лікаря, який спостерігає за її станом, та характером виділень. Після цього аборту необхідно зробити ультразвукове дослідження органів малого таза, щоб перевірити чи повністю був зроблений аборт і порожнина матки чиста. Протипоказаннями до того щоб зробити вакуум є:
Міні-аборт можна зробити лише після повного курсу обстеження організму та різних видів аналізів, Жінка повинна обов’язково пройти ультразвукове дослідження, для того щоб визначити, чи знаходиться плідне яйце в порожнині матки, або за її межами, для виключення діагнозу позаматкова вагітність. Після чого тільки можна робити вакуумний аборт. Зробити вакуум допоможе і проконсультує відмінний гінеколог – (044) 221-56-45.
Міні-аборт можна зробити в день звернення і без госпіталізації у стаціонар. Перед проведенням вакуум регуляції необхідно зробити УЗД для того щоб переконатися що плідне яйце знаходиться в порожнині матки (виключити позаматкову вагітність). У день проведення вакуум регуляції необхідно не їсти за 6 годин до процедури і не пити за 2 години для виключення виникнення нудоти або блювання під час проведення наркозу. Контрольне УЗД проводиться через тиждень для того щоб переконатися у відсутності ускладнень. Записатися на переривання вагітності в Києві шляхом вакуумного або медикаментозного аборту ви можете за телефоном у адміністратора нашого центру або онлайн через форму запису на сайті.