Запись на прием
Вакуумрегуляція вагітності

Вакуумрегуляція вагітності в Києві (вакуумний аборт)

Що ж таке міні аборт, і чи можна зробити аборт (стаття про аборт в Києві російською)? Правильніше це називається — вакуумрегуляція. Її зазвичай проводять до 21-го дня затримки критичних днів. Це той термін, коли ще не спостерігається щільного зв’язка матки і плодового яйця. Медичний спеціаліст спрямовує в матку довгу порожнисту трубку-катетер, яка містить декілька отворів. Катетер відсмоктує слизову оболонку матки і плідне яйце.

Буває й таке, що запліднена яйцеклітина не потрапляє в матку швидко, а рухається по її трубах приблизно 7-10 днів. За таких обставин вакуумрегуляцію найкраще робити від 8 днів затримки менструальних днів, тому що вакуум до цього терміну не в змозі зачепити і всмоктати плодове яйце. В будь-якому разі перед проведенням вакуум регуляції необхідно провести УЗД для того щоб переконатися що плідне яйце знаходиться безпосередньо у порожнині мвтки.

Вакуумрегуляція вагітності в Києві

Вакуумрегуляція вагітності є простішим методом її переривання. Важлива відмінність від хірургічного способу переривання вагітності — менший рівень травматичності.

Де зробити вакуумрегуляцію?

Зробити вакуумрегуляцію можна в клініці після проведеного огляду лікаря та певних аналізів. Після завершення вакуумрегуляції вагітності лікар повинен оглянути Вас через декілька днів, а ще провести ультразвукове сканування матки і придатків. У перший день ви можете відчути гострий біль внизу живота та дискомфорт. Якщо з’явиться невелика кровотеча — не переживайте, адже це нормальне явище. Проте, якщо вона буде посилюватися, з’явиться висока температура — не зволікайте, а одразу звертайтеся до лікаря.

Протипоказання після маніпуляції

Після виконаної маніпуляції Ви повинні виконувати рекомендації лікаря:

  1. протизапальна терапія протягом 5-7 днів;
  2. кровозупинна терапія;
  3. спазмолітична терапія;
  4. обмеження фізичних навантажень;
  5. жодного статевого акту протягом 2-х тижнів;
  6. контрольний огляд і УЗД через тиждень.

Вакуумрегуляція ціна Київ 2024 — 2025

Ціна в різних клініках міста Києва варіює і залежить від кваліфікації лікарів, рівня медичного центру та періоду вагітності. Штучне переривання маткової вагітності — вакуумний аборт (Міні-аборт) у Києві загалом коштує від 3000 до 8000 гривень. Проводиться під внутрішньовенною анестезією.

Пользуясь настоящим сайтом, Вы даете свое согласие на использование файлов cookies. Подробнее о данном сообщение в нашей политике конфиденциальности.
Хорошо