Запись на прием
Аборт в Києві

Аборт в Києві

Майже кожна мешканка Києва хоч один раз у житті стикалася з проблемою небажаної вагітності. Це досить складне питання, але, якщо Ви прийняли це рішення — лікарі нашої клініки поставляться до Вас з порозумінням, вислухають Вас і допоможуть обрати оптимальний метод переривання вагітності.

Про аборт в Киеве на русском

Аборт в Києві

Вартість аборту у Києві

Вартість аборту в Києві залежить від його різновиду:

  1. медикаментозний аборт коштує 3000-4500 грн. залежно від клініки Києва;
  2. інструментальний аборт буде коштувати 3000-6000 грн.;
  3. можна провести вакуумний аборт (вакуум) або міні-аборт в Києві, його ціна 3000-5000 грн.

Як ви розумієте, усе залежить від термінів і ваших медичних показань. Але краще проблему вирішувати раніше, так є практично 100% вірогідність, що хороший лікар зробить аборт, який обійдеться без наслідків.

Зробити аборт — наслідки

Таки торкнемося питання, чи варто робити аборт і які можливі наслідки. Міні-аборт проводиться методом вакуумної аспірації порожнини матки. Вакуумний аборт проводиться під внутрішньовенною анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів. При дотриманні всіх лікарських рекомендацій ризик ускладнень мінімальний. Також бажано проводити вакуумний аборт на ранніх термінах.

Медикаментозний аборт в разі успіху самий найлегший в плані наслідків, але має ряд обмежень. Так, необхідно впевнитись що жінка не приймає гормональних препаратів, не має проблем із щитоподібною залозою, не має хронічних захворювань органів та систем, на матці немає рубця після кесаревого розтину.
Загалом, Ви маєте знайти лікаря і клініку Києва, яким можете повністю довіритися, а лікар повинен провести всі маніпуляції професійно і з дотриманням лікарської етики.

Пользуясь настоящим сайтом, Вы даете свое согласие на использование файлов cookies. Подробнее о данном сообщение в нашей политике конфиденциальности.
Хорошо