Запись на прием
Аборт, міні аборт в Києві (вакуумний аборт в Києві)

Аборт, міні аборт в Києві (вакуумний аборт в Києві)

Міні аборт, або вакуум регуляція, часто використовується при завмерлій вагітності або при анембріонії. При цьому матеріал відправляється на патогістологічне дослідження для з’ясування причини.

Отже, що таке міні аборт — міні аборт почав широко використовуватися на території союзу в шістдесятих роках. Така процедура має назву вакуум-аспірація. Іншими словами, це процес відсосу вмісту вагітної матки за допомогою металевих наконечників циліндричної форми, що мають бокові отвори і електровакуумний насос. Використання міні аборту, за допомогою вакуум-аспірації, значно скоротило час на проведення операції, також зменшило відсоток можливих ускладнень, які мали місце при звичайному аборті. На використання такого міні аборту впливає строк вагітності. Вчені довели, що чим менший строк, тим менше виражена гормональна перебудова жіночого організму, яка є неминуча в любому випадку, також зменшується розмір пошкоджених сосудів та безпосередньо ранова поверхня, що в загальному робить процедуру менш травматичною.

міні аборт в Києві

Переваги міні аборту

  1. Зменшення вірогідності залишків тканин в матці, що в свою чергу зменшує можливість гострого запалення, занесення інфекції, сильного крововиливу;
  2. Практично виключає можливість пошкодження тканин матки за рахунок використання м»кого одноразового катетера, що зменшує ризик безпліддя;
  3. Відсутність загального наркозу. При здійсненні міні аборту використовується внутрішньовенна анестезія, при цому не потрібна госпіталізація в стаціонар;
  4. Процедура міні аборту займає всього декілька хвилин і жінка може піти додому вже через кілька годин спостереження;
  5. Міні аборт проводиться на ранніх термінах вагітності;
  6. Період загоювання після процедури міні аборту значно менший, ніж після хірургічного аборту.

Аборт чи міні аборт

На вирішення даного поставленого питання прямо впливає строк вагітності. Лікарі-гінекологи рекомендують використовувати міні аборт на строку не більше 7 тижнів вагітності. Якщо термін більший, рекомендовано використовувати хірургічний аборт.

Ціни на міні аборт в Києві

Питання ціни залежить від клініки, якій ви вирішили довірити це питання. В середньому ціна на міні аборт у Києві коливається від 3000 до 8000 грн, з використанням внутрішньовенної анестезії. Якщо аборт виконується за допомогою таблеток, його ціна буде коливатися від 3000 до 5500 грн. В вартість такого аборту включена консультація лікаря-гінеколога, УЗД, вартість таблеток та контрольне УЗД.

Пользуясь настоящим сайтом, Вы даете свое согласие на использование файлов cookies. Подробнее о данном сообщение в нашей политике конфиденциальности.
Хорошо