Медицинский центр

г. Киев, пр-т Павла Тычины, 22

(044) 221-56-45

(093) 022-22-33

Меню Услуги

Аборт в Києві

Майже кожна мешканка Києва хоч один раз у житті стикалася з проблемою небажаної вагітності. Цей момент досить важкий з різних точок зору. Адже аборт може спричинити небажані наслідки, які згодом можуть вплинути на здатність мати дітей.
Часто аборт роблять молоді дівчатата, організм яких ще не дозрів. У цьому випадку зазвичай переривання вагітності з різних причин є життєвою необхідністю. Нерідко, відвідування жіночої консультації  не тільки не покращує психологічний стан жінки, якій потрібно вирішити проблему і все ж зробити аборт, але і погіршує його. Жінка виходить з повним усвідомленням своєї провини і в страху перед абортом. Про аборт в Киеве на русском - >

Вартість аборту у Києві

Вартість аборту в Києві залежить від його різновиду

  1. медикаментозний аборт коштує 1000-1500 грн. залежно від клініки Києва;
  2. інструментальний аборт буде коштувати 1500-2500 грн.;
  3. можна провести вакуумний аборт (вакуум) або міні-аборт в Києві, його ціна 800-1500 грн..

Як ви розумієте, усе залежить від термінів і ваших медичних показань. Але краще проблему вирішувати раніше, так є практично 100% вірогідність, що хороший лікар зробить аборт, який обійдеться без наслідків.

Зробити аборт - наслідки

Таки торкнемося питання, чи варто робити аборт і які можливі наслідки. Міні-аборт проводиться методом вакуумної аспірації порожнини матки. Якщо його робить хороший лікар, то все проходить гладко, а найнеприємніше - цє психологічний стрес. Негативні процеси можуть початися у разі, якщо у вас були інфекції, тому важливо спостерігатися після аборту. Потрібно розуміти - чим менший термін, тим легше ви перенесете операцію.
Наслідки інструментального аборту більш істотні, але знову ж таки вони більше пов'язані з непрофесіоналізмом лікаря, а також проблемами зі здоров'ям пацієнтки до аборту. Інструментальний аборт вимагає відвідування лікаря після нього і тривалого відновлення.
Медикаментозний аборт в разі успіху самий найлегший в плані наслідків, хоча неприємні і хворобливі відчуття вас очікують.
Загалом, Ви маєте знайти лікаря і клініку Києва, яким можете повністю довіритися, а лікар повинен провести всі маніпуляції професійно і з дотриманням лікарської етики.

 

Медицинский центр "Светлана"  © 2016